info@visionsystems.sk     |   +421 2 6029 7887     |  

O spoločnosti

Vision Systems, s.r.o. má mnoho ročné skúsenosti v oblasti kontroly kvality, automatizácie a vývoji softwarových a hardwarových riešení. Pôvodne sme pôsobili v rámci materskej spoločnosti KVANT spol. s r.o (od roku 1995), aktuálne ako dcérska spoločnosť Kvant group sme sa rozhodli budovať si vlastný brand Vision Systems v oblasti kontroly kvality.

Podarilo sa nám úspešne zrealizovať nespočetné množstvo projektov v rôznych oblastiach priemyslu. Sme tím mladých ľudí, ktorí žijú svojou vášňou k práci. Náš tím je zložený zo skúsených vývojárov softvéru, špecialistov na kamerové systémy a osvetlenie, elektrických a montážnych projektantov a technikov.

Pomáhame zákazníkom inovovať výrobu, dosahovať merateľné zvýšenie kvality a produktivity prostredníctvom automatizácie a skvalitňovania procesov. Našim cieľom je pomôcť zákazníkom zavádzať najmodernejšie metódy bezkontaktnej kontroly v 2D a 3D prostredí.

Referencie

Pozrite si ohlasy na naše riešenia. Spokojní klienti hovoria za nás.
Návrh a výroba riešenia na kontrolu spadnutých alebo poškodených skúmaviek pre farmaceutický priemysel. Kamerové riešenie s LED prísvitom automaticky deteguje problémy vo výrobnom procese a komunikuje s výrobným systémom pomocou PLC. Kontrola ampuliek vo výrobnom procese
Martin, SK
Február, 2024
Návrh a výroba riešenia na kontrolu hmoždín v nábytkových dielcoch na valčekovom dopravníku. Laserové riešenie pozostáva z troch profilometrov s vysokou prensosťou. Integrácia do novej linky s komunikáciou s výrobným systémom. Spracovanie dát do štatistických výstupov. Kontrola hmoždín v doskových dieloch
Trnava, SK
Január, 2024